Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Jednym z obszarów działalności przedsiębiorstwa Zakład Ślusarski Teresa Szyszka jest produkcja architektoniki stalowej na podstawie dokumentacji zamawiającego lub na podstawie własnej. Dbamy nie tylko o profesjonalne wykonawstwo, ale również świadczymy bieżące doradztwo, aby nasi Klienci otrzymali ostateczny produkt, spełniających ich potrzeby oraz oczekiwania. Ponadto będą on w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami budowlanymi.

Wytwarzamy następujące konstrukcje stalowe:

  • wsporcze konstrukcje stalowe
  • dachowe konstrukcje stalowe
  • mosty nawęglania
  • estakady
  • silosy
  • podesty techniczne
  • totemy reklamowe
  • inne

Producent konstrukcji stalowych

Producent konstrukcji stalowych Zakład Ślusarski Teresa Szyszka posiada własną wytwórnię, która wyposażona jest m.in. w automatyczną maszynę do wiercenia, gwintowania oraz pogłębiania stożkowego firmy Voortman, która zapewnia szybką i precyzyjną obróbkę. Ponadto dysponujemy przecinarkami taśmowymi, wypalarką plazmowo - tlenową, gilotyną hydrauliczną, prasą krawędziową, suwnicami o udźwigu max 10 T. Pozwala nam to profesjonalnie wykonać takie elementy architektoniczne, jak mosty nawęglania oraz estakady.

Dopełnieniem oferty jest montaż wyprodukowanych konstrukcji. Jako generalny wykonawca hal stalowych dysponujemy doświadczoną brygadą, posiadającą szereg uprawnień do sprawnego montażu z zachowaniem obecnych standardów BHP.

Posiadamy własny transport z możliwością dostawy elementów o długości nie przekraczającej 19 metrów. Obsługujemy Klientów indywidualnych (inwestorów, deweloperów), jak i przedsiębiorstwa oraz organizacje na terenie województwa wielkopolskiego.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"