РАБОТА

Spawacz konstrukcji stalowych

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie konstrukcji stalowych,

Wymagania:

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Dynamiczna i efektywna praca,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w trybie jednozmianowym,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Monter konstrukcji stalowych

  • Montaż konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Zaangażowanie i dokładność w powierzonych zadaniach,
  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie,
  •  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • Dojazd oraz zakwaterowanie w pobliżu budowy.

Malarz/Lakiernik konstrukcji stalowych

  • Przygotowanie powierzchni do malowania konstrukcji stalowych,
  • Malowanie konstrukcji stalowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku malarza przemysłowego,
  • Znajomość technologii,
  • Dokładność,
  • Umiejętność aplikacji farb na wymaganą grubość,

Oferujemy:

КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Адрес

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.

телефон

+48 62 721 00 34

Электронная почта

biuro@szyszka.pl
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"