Hale magazynowe

Hale magazynowe to obiekty, bez których ciężko jest sobie wyobrazić prawidłowe i sprawne funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Aby składować towar bez narażania go na uszkodzenia niezbędne jest zapewnienie mu przestrzennego miejsca. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc konstrukcje hali magazynowych. Magazyny przez nas budowane to w pełni funkcjonalne obiekty, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje hal były długotrwałą i skuteczną inwestycją. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, analizując wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Jak przebiega proces budowy konstrukcji do hal?

Pierwszy etap budowy konstrukcji to uzgodnienie z klientem, jaki rodzaj towaru ma być przechowywany w magazynie. Pomaga nam to w dobieraniu odpowiednich materiałów oraz w projektowaniu prawidłowego układu konstrukcji, przy uwzględnieniu właściwego systemu grzewczego, przeciwpożarowego. Bierzemy pod uwagę bądź wykluczamy także jakie warunki wewnętrzne i zewnętrzne mogą mieć wpływ na eksploatację obiektu. Istotna jest także wiedza na temat ilości składowanego towaru oraz na jaką wysokość mają być rozkładane. To z kolei ma wpływ na szerokość i liczbę ciągów komunikacyjnych, które mają gwarantować szybki transport produktów. Kiedy klient jest pewny co do stałej lokalizacji magazynu, proponujemy budowę w oparciu o konstrukcje stalowe spawane.

Następnie przystępujemy do montowania konstrukcji magazynu, w tym elementów stalowych, takich jak doki, okna, bramy czy drzwi. Zajmujemy się też wydzielaniem wewnętrznych pomieszczeń i boksów magazynowych, biorąc pod uwagę rozstawienie systemów wentylacyjnych, oświetlenia i systemu grzewczego. Z nami możesz mieć pewność, że Twój magazyn będzie przestrzennym obiektem, w którym wszelkie czynności związane z pracą będą przebiegać szybko i bezpiecznie.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"