Hale, obiekty gospodarcze

Obiekty gospodarcze

Jako generalny wykonawca hal przez lata zdobyliśmy szerokie doświadczenie w budowie obiektów gospodarczych. Realizacja zlecenia odbywa się w sposób złożony przy uwzględnieniu wszystkich oczekiwań klienta. Dbamy o każdy detal, począwszy od ustalenia rzetelnego planu i koncepcji budowy poprzez produkcję stalowych elementów, a kończąc na sprawnym montażu konstrukcji.

Hale stalowe jako obiekty gospodarcze cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Składają się m.in. ze stalowych profili, które wcześniej poddajemy cynkowaniu, co wpływa na długotrwałe i bezpieczne funkcjonowanie obiektu. Wypełnieniem konstrukcji natomiast może być system izolacyjny w formie płyt poliuretanowych, styropianu lub wełny mineralnej.

Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji, konstruując obiekty gospodarcze o szerokim zastosowaniu, mamy nadzieję, że również znajdziesz się w gronie naszych zadowolonych klientów.

Zalety hal gospodarczych

Nasze hale gospodarcze to gwarancja najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz wieloletniego użytkowania. Możliwość szybkiego montażu i demontażu niezależnie od panujących warunków pogodowych oraz pory roku to z pewnością duża dla Ciebie korzyść. Jest to znacząca przewaga w porównaniu do budowy murowanych obiektów. Inne zalety wynikające z korzystania ze stalowych hal to:

  • możliwość rozbudowy, przy wykorzystaniu jak najmniej inwazyjnych metod, obiekty można szybko i efektywnie modyfikować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz,
  • stalowa konstrukcja jest lekka i jednocześnie wytrzymała, nie różniąc się pod tym względem od budynków murowanych,
  • wybór stalowej hali to ekonomiczne rozwiązanie, które nie pochłania zbyt dużych środków finansowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z nami każdy klient zrealizuje inwestycję, która będzie cieszyć przez długie lata.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"