Hale przemysłowe

Jesteśmy generalnym wykonawcą hal przemysłowych, kompleksowo realizując zlecone nam inwestycje. To znaczy, że każdy detal projektu jest przez nas dokładnie dopracowywany. Od początku wykonujemy projekt, konsultując się z klientem i biorąc pod uwagę jego wszystkie sugestie. Na samym wstępie ważne jest dla nas wiedza na temat przeznaczenia budynku oraz jego kształtu. Istotne jest też to, czy sam teren, na którym ma mieć miejsce budowy, jest obszarem sprzyjającym inwestycji. Wszystkie te informacje są przydatne, gdyż w ten sposób prognozujemy, na jakie czynniki wewnętrzne i zewnętrzne obiekt będzie narażony i jakie należy uwzględnić zabezpieczenia chroniące przed nadmierną eksploatacją budynku.

Jak wygląda proces budowy hal przemysłowych?

Przy produkcji elementów konstrukcji hal przemysłowych dbamy, aby materiał spełniał wszystkie standardy, zanim go dopuścimy do dalszego obiegu. Na etapie budowy i wykończenia konstrukcji hali podejmujemy czynności gwarantujące solidność i długą funkcjonalność przy uwzględnieniu wszystkich norm bezpieczeństwa. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasze hale stalowe to dobre rozwiązanie przy budowie obiektu przemysłowego.

Do budowy wykorzystujemy materiały najlepszej jakości. Sprawdzamy ich wytrzymałość, przeprowadzając badania nieniszczące, takie jak RT, UT, PT i MT.

Podstawowym elementem konstrukcji hali jest:

  • konstrukcja nośna, wykonana najczęściej z ram blachownicowych lub kratownicowych ­– w tym wypadku kraty mają zastosowanie w halach wielkopowierzchniowych,
  • rygle ścienne i płatwie dachowe,
  • obudowa ścian z płyt, warstw blachy i wełny,
  • obudowa dachu z blachy trapezowej i wełny mineralnej,
  • finalnie dodajemy elementy takie jak bramy, drzwi, doki, o właściwościach izolacyjnych, dźwiękoszczelnych, ognioodpornych, wodoodpornych itp.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z nami Twoja firma będzie funkcjonować łatwiej i efektywniej.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"