Hale stalowe

Jedną z naszych kluczowych działalności jest budowa takich obiektów jak hale stalowe.

Jako generalny wykonawca hal stalowych oferujemy szczegółową realizację usług, począwszy od etapu projektu, po montaż. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze wszystkie potrzeby klienta. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu konstrukcji stalowych służących do budowy hurtowni, przechowalni, hal przemysłowych, magazynowych, rolniczych i eventowych.

Funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo to główne zasady, którymi się kierujemy przy stawianiu hal stalowych. Wielkopolska jest głównym obszarem przeprowadzania naszych usług, dlatego jesteśmy szczególnie otwarci na współpracę z przedsiębiorstwami z tego regionu.

Jakie są korzyści z naszych konstrukcji stalowych hal

Konstrukcje stalowe hal dzięki nowoczesnej technologii, mogą być tak samo funkcjonalne i stabilne jak w przypadku obiektów przemysłowych zbudowanych tradycyjną murowaną metodą. To skuteczne rozwiązanie, którego mocną stroną jest relatywnie szybki czas montażu, który może odbywać się o dowolnej porze roku.

Jako wykonawcy hal stalowych bierzemy pod uwagę zróżnicowane warunku pogodowe, które nie są dla nas przeszkodą w realizacji inwestycji, dzięki zdobytemu przez ponad trzy dekady doświadczeniu. Skorzystanie z naszej oferty to również ekonomiczne rozwiązanie. Co prawda koszty inwestycji uzależnione są m.in. od rozmiaru powierzchni hali, ale jest to wciąż znacznie niższa cena w porównaniu do hal murowanych.

Dodatkową zaletą jest również możliwość sprawnej dobudowy lub modyfikacji układu hali wedle potrzeb klienta. Warto mieć również na uwadze, że nasze hale stalowe wyróżniają się także pod kątem estetycznym. Dzisiaj takie obiekty nie muszą już charakteryzować się surowym wyglądem, co więcej dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym, istnieje możliwość redukcji niektórych filarów wspierających konstrukcję. Im mniej elementów, tym wizualnie mniejsza ingerencja w krajobraz, zachowując jednocześnie wytrzymałościowe właściwości stali.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"