Konstrukcje przemysłowe

Jednym z filarów naszej działalności jest produkcja konstrukcji przemysłowych. Ich główne cechy to wytrzymałość oraz uniwersalne zastosowanie. Stalowe konstrukcje przemysłowe mogą być zarówno samodzielnym szkieletem budynku, jak i dodatkowym elementem jego zabudowy. Można je także wykorzystać m.in. w formie wzmocnienia stropów, podestów lub schodów. Mocną stroną tego typu konstrukcji jest również to, że można je rozbudowywać i modyfikować poprzez wydzielanie poszczególnych miejsc w budynku. Ich dużą zaletą jest także łatwy montaż i demontaż.

Przed etapem montowania konstrukcji, wszystkie materiały poddajemy cynkowaniu. Ma to na celu zapewnienie skutecznej ochrony przed szkodliwymi skutkami atmosferycznymi, a także służy zminimalizowaniu ryzyka pojawienia się rdzy na powierzchni. Nasze wytrzymałe konstrukcje stalowe znajdą zastosowanie przy budowie m.in. hali stalowej, począwszy od zakładów produkcyjnych po budynki o charakterze socjalno-biurowym.

Wyposażenie stalowych obiektów w systemy grzewcze, wentylacyjne czy klimatyzację to od dawna standard, jest jednak o wiele więcej możliwości, aby jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie tego typu pomieszczeń.

Obiekty oparte na konstrukcjach przemysłowych cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Budowa konstrukcji przemysłowych

Nasz zespół to doświadczeni pracownicy, którzy przez wiele lat zajmowali się budową konstrukcji przemysłowych dla hurtowni, magazynów, fabryk i chłodni. Gwarantujemy bezpieczną dostawę poszczególnych elementów oraz efektywny montaż. Aby zapewnić długotrwałą i prawidłową użyteczność wykonane przez nas konstrukcje spełniają wszelkie europejskie normy oraz przepisy prawa budowlanego.

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, a nasza skuteczność wynika z dokładnego analizowania potrzeb naszych kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"