O firmie

Zakład Ślusarski Teresa Szyszka to wyspecjalizowana firma produkcyjna działająca od 1990 roku, która świadczy profesjonalne usługi w zakresie prefabrykacji i montażu szeroko rozumianych konstrukcji stalowych. Przedsiębiorstwo wykonuje również specjalistyczne kontenery w kooperacji na rynek krajowy oraz rynki zewnętrzne.


Wiedza i elastyczność pozwala na dopasowanie się do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wieloletnie doświadczenie, zarówno kadry kierowniczej jaki i produkcyjnej zapewnia gwarancję skutecznej i sprawnej realizacji zadań. Stały nadzór nad procesem spawalniczym prowadzony jest przez certyfikowanych pracowników w zakresie kontroli wizualnej VT1, VT2 oraz inżyniera spawalnika z certyfikatem IWE. Ponadto wykonujemy badania nieniszczące PT we własnym zakresie oraz RTG, UT i MT za pośrednictwem firmy zewnętrznej.

Przedsiębiorstwo posiada szereg certyfikatów:

  • Certyfikat Zgodności zakładowej kontroli produkcji wg normy PN-EN 1090-1 (klasa konstrukcji EXC3)
  • Certyfikat Systemu Zrządzania jakością w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2
  • licencje uprawniające do nakładania pęczniejących farb ogniochronnych

Nawiązywanie długoletniej współpracy z naszymi dotychczasowymi klientami świadczy o jakości produkowanych wyrobów.

Zapraszamy do realizacji wspólnych projektów.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"