Wsporcze konstrukcje stalowe

Jesteśmy producentem wsporczych konstrukcji stalowych. Są to solidne i wytrzymałe instalacje, które znalazły swoje zastosowanie jako ważny element podpierający np. słupy elektryczne. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze i właściwie ciężko jest sobie bez nich wyobrazić, chociażby prawidłowo funkcjonującą gospodarkę drogową.

Konstrukcje wsporcze, w tym modele produkowane przez naszą firmę, można wykorzystać jako nośnik banerów reklamowych, znaków drogowych oraz tablic informacyjnych, spotykanych na różnego rodzaju drogach. Tego typu konstrukcje pełnią ważne funkcje oraz są narażone na działanie negatywnych warunków pogodowych, dlatego z naszej strony gwarantujemy, że przy produkcji wyrobów dokładamy wszelkich starań, aby były solidnie wykonane, a ich montaż stabilny i trwały.

Rodzaje produkowanych przez nas konstrukcji podtrzymujących

Zajmujemy się wytwarzaniem trwałych konstrukcji podtrzymujących, które dzielimy według ich gabarytów oraz funkcjonalności. Są to m.in.

  • bramownice ażurowe i bramownice pełne – podtrzymują głównie znaki i tablice o dużym ciężarze, najczęściej są ulokowane na drogach szybkiego ruchu. Różnią się między sobą sposobem montażu ze względu na inną budowę niektórych elementów konstrukcji,
  • wysięgniki – pełnią funkcję podparcia dla tablic drogowych i informacyjnych, o dużych rozmiarach,
  • nogi kratowe – jedno z najczęściej spotykanych podparć dla znaków informacyjnych,
  • stalowe konstrukcje bezpieczne, popularny sposób podparcia m.in. drogowskazów i szyldów informacyjnych, są tak skonstruowane, aby zapewniać doskonałą widoczność z dużej odległości, ponadto jak sama nazwa wskazuje, dzięki kratowej konstrukcji minimalizują siły napierające na auto podczas wypadku.
  • wykonujemy także totemy reklamowe i informacyjne.

Do skorzystania z naszej oferty  zapraszamy szczególnie zarządy drogowe oraz firmy specjalizujące się w budownictwie drogowym.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"