Kontenery

KONTENERY SPECJALISTYCZNE

Dzięki uniwersalności tego rodzaju konstrukcji, znajdują one zastosowanie w wielu branżach przemysłowych - zarówno tych chemicznych, technicznych, jak i budowlanych. Można w nich łatwo przechować różnego rodzaju instalacje, generatory prądu, a także zbiorniki i przepompownie. Dlatego Zakład Ślusarski Teresa Szyszka wykonujemy kontenery specjalistyczne różnych typów oraz o różnych poziomach izolacji akustycznej.

PRODUKOWANE KONTENERY MOŻNA ZASTOSOWAĆ M. IN.

  •     jako wytwórnie mieszanek mas bitumicznych,
  •     jako wytwórnie mieszanek betonowych,
  •     jako zabudowy pod generatory prądu,
  •     jako zabudowy pod przepompownie,
  •     i wiele więcej.

Kontenery specjalistyczne dostosowane do wymagań Klienta


Realizujemy indywidualne zamówienia na kontenery specjalistyczne dostosowane do wymagań Klienta. W pełni dopasowujemy się do indywidulanych specyfikacji oraz nawet niestandardowych potrzeb i oczekiwań. Nasze konstrukcje mogą posiadać podłogę bądź zostać usadowione na specjalnie przygotowanym podłożu. Ponadto możemy w nich zamontować wentylatory wyciągowe, kratki wentylacyjne, a nawet drzwiczki rewizyjne. Jednocześnie podejmiemy się zamontowania wewnątrz oświetlenia oraz instalacji elektrycznej.

Jednak to tylko niewielka część naszych możliwości - chętnie podejmujemy się całkowicie nowych wyzwań, realizując projekty nawet na najbardziej zaawansowane kontenery specjalistyczne. Zadbamy, aby spełniały one nie tylko restrykcyjne wymagania przepisów budowlanych, ale też nie naruszały higieny pracy oraz nie szkodziły środowisku naturalnemu.
Zachęcamy do zapoznania się z poniższą galerią, która przedstawia kilka z wielu naszych dotychczasowych realizacji. Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"