Konstrukcje stalowe

Jednym z najważniejszych obszarów działalności przedsiębiorstwa Zakład Ślusarski Teresa Szyszka jest budowa konstrukcji stalowych. Wielkopolska to obszar gdzie działalność prowadzi wiele przedsiębiorstw o przemysłowym i budowlanym charakterze. W niektórych branżach budynki o stalowej konstrukcji są podstawowymi rozwiązaniami. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami produkcyjnym oraz przedsiębiorstwami, które chcą poszerzyć zakres swojej działalności m.in. o usługi magazynowe. Gwarantujemy solidne, trwałe i bezpieczne konstrukcje, które będą mocną podstawą każdej hali i obiektów magazynowych. Warto również mieć na uwadze, że jest to korzystna finansowo inwestycja, która szybko się zwróci.

Produkcja architektoniki stalowej odbywa się na podstawie dokumentacji własnej lub osoby zamawiającej. Dbamy nie tylko o profesjonalne wykonawstwo, ale również świadczymy bieżące doradztwo, aby nasi Klienci otrzymali ostateczny produkt, spełniający ich potrzeby oraz oczekiwania. Ponadto będzie on w pełni zgodny z obowiązującymi przepisami budowlanymi.

szyszka konstrukcje stalowe

Szerokie zastosowanie naszych trwałych konstrukcji stalowych

Wykonujemy konstrukcje będące podstawowym szkieletem budynku lub integralną częścią jego zabudowy. Nasza oferta to m.in.

  • wsporcze konstrukcje stalowe – do wielkogabarytowych znaków oraz tablic informacyjnych i drogowych, a także do banerów reklamowych,
  • dachowe konstrukcje stalowe – do hal o średnich i dużych powierzchniach. Wykonujemy przęsła dachowe, kratownice, płatwy, dźwigary,
  • mosty nawęglania,
  • estakady,
  • silosy – silosy o typie krępym lub smukłym, różne rodzaje m.in. płaskodenne, wieżowe, lejowe,
  • podesty techniczne – jako ciągi  komunikacyjne w obiektach przemysłowych,
  • totemy reklamowe – o mocnej strukturze, odpornej na działanie wiatru oraz zabezpieczone przed korozją,
  • inne konstrukcje – wykonujemy również zlecenia mniej standardowe, według specjalnych potrzeb klienta. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania, dlatego realizacja nietypowych projektów nie powinna być dla nas problemem.

Produkcja i montaż według najnowszej technologii

Producent konstrukcji stalowych Zakład Ślusarski Teresa Szyszka posiada własną wytwórnię, która wyposażona jest m.in. w automatyczną maszynę do wiercenia, gwintowania oraz pogłębiania stożkowego firmy Voortman, która zapewnia szybką i precyzyjną obróbkę. Ponadto dysponujemy przecinarkami taśmowymi, wypalarką plazmowo – tlenową, gilotyną hydrauliczną, prasą krawędziową, suwnicami o udźwigu max 10 T. Pozwala nam to profesjonalnie wykonać takie elementy architektoniczne, jak mosty nawęglania oraz estakady.

Dopełnieniem oferty jest montaż wyprodukowanych konstrukcji. Jako generalny wykonawca hal stalowych dysponujemy doświadczoną brygadą, posiadającą szereg uprawnień do sprawnego montażu z zachowaniem obecnych standardów BHP.

Posiadamy własny transport z możliwością dostawy elementów o długości nieprzekraczającej 19 metrów. Obsługujemy Klientów indywidualnych (inwestorów, deweloperów), jak i przedsiębiorstwa oraz organizacje na terenie województwa wielkopolskiego.

Dane kontaktowe

Adres

Sapieżyn 19, 63-720 Koźmin Wlkp.
dotacja UE

"Projekt: Dotacja na kapitał obrotowy dla Zakładu Ślusarskiego Teresa Szyszka z siedzibą w Sapieżynie 19, 63-720 Koźmin Wielkopolski realizowany w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego"